koszonto

HASZNOS INFORMÁCIÓK:

Dabasi Újság számaiFacebook Dabas VárosRádió Dabas weboldalaDabasi TelevízióMAG Televízió"új" közétkeztetésÚthibákkal és közterülettel kapcsolatos bejelentésekKözvilágítási hibabejelentőHulladéknaptár 2017Dabasi Ipari Park DERZS Panzió - Barót városbanDabasi StrandfürdőSzakorvosi RendelőintézetekVárostérképekGumikerekes városnéző kisvonat Facebook PiaccsarnokPest Megye Lapja"TE IS SZELEKTÍV VAGY?"  INTERNETES JÁTÉK ISKOLAI DIÁKOK SZÁMÁRAFogyasztóvédelmi panasziroda Pest Megyében

Álláshirdetés‎ Nyomtat Email
2017. április 26., szerda 21:30

Álláshirdetés‎ A Díjbeszedő Holding Zrt. Leolvasási Főosztálya Fogyasztásmérő leolvasó munkatársakat keres Dabason illetve vonzáskörzetében.

Leendő munkatárs fő feladatai:
közüzemi szolgáltatók fogyasztásmérőinek meghatározott ütemezés szerinti leolvasása, a fogyasztási adatok rögzítése (mobileszközzel), fotók készítése, ügyfelek értesítése, időpontok egyeztetése

Elvárások:
  • minimum 8 általános iskolai végzettség (előny: érettségi)
  • terhelhetőség, jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontúság, jó szervező és problémamegoldó képesség
  • saját tulajdonú motorkerékpár/gépkocsi
  • Android okostelefon használatának alapszintű ismerete (munkaeszköz)
Amit kínálunk:
  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség (részmunkaidőben is végezhető)
  • alapfizetés + teljesítményarányos prémium (8 órás munkaviszony esetén megszerezhető bruttó jövedelem: 250-300 ezer Ft.
  • gépkocsi, illetve közlekedési költségtérítés